Elektronické testování
Turning Technologies

Interwrite Workspace - pracovní plocha Infrared

IR - Nejjednodušší člen rodiny produktů pro elektronické testování, výkonný a přesto jednoduchý při používání žáky a studenty všech věkových kategorií. Od mateřské školy až po školu vysokou. Jednotky IR kombinují IR technologii s příjemným designem a činí je velmi praktickými pro testování při všech formách výuky. Studenti mohou odpovídat na své otázky, zatímco testovací software sbírá jejich odpovědi. Kontrolu funkcí lze přesně navolit (zobrazení informací o testování). IR je vhodný pro menší až středně velké učebny, je zábavným, příjemným a dostupným řešením elektronického hodnocení.

Odpovědi typu: Výběr z odpovědí, Správně (ano) / Špatně (ne)

Pulse

Pulse - je jedním z nejvýkonnějších a nejflexibilnějších systémů pro elektronické testování. S použitím svých radiofrekvenčních (RF) bezdrátových "clickers" mohou studenti odpovídat na otázky a záznamy svých odpovědí provedou jednoduchým kliknutím - stiskem tlačítka. Od nejmenších učeben až po velké posluchárny a auditoria s 2000 studenty, je pro Vás PULSE komplexním řešením.

Odpovědi typu:
Výběr z odpovědí, Více správných odpovědí, Krátké textové odpovědi
Numerické odpovědi, Správně / Špatně, Vlastní tempo, Domácí úkol

Uvedená zařízení spolupracují se SW Flow, otázky mohu být tedy v nejrůznějších formátech – PPT, PPTx, Word, PDF, nebo přímo vytvořené jako Lekce Flow – Lesson Builder.
Elektronické testování usnadní práci učitele, programy přijmou odeslané odpovědi a automaticky je zpracují. Vytvoří nejen přehled o výsledcích, ale mohou být napojeny i na systém LMS používaný školou a vytvářet zprávy o účasti a celkových výsledcích.

BYOD

BYOD – použití jakéhokoliv vlastního mobilního zařízení "Bring Your Own Device" - notebook, tablet, smartphon, pro elektronické testování procvičování a hodnocení výuky.

Odpovědi typu:
Široká škála variant odpovědí dle funkcí použitého software pro tyto systémy – Alf, Flow.

Stránky pro podporu interaktivní výuky