Interaktivní a UST projektory
i3PROJECTOR

i3PROJECTOR

Pro kompletní plnohodnotné řešení interaktivní projekce přicházíme se systémem interaktivních projektorů i3PROJECTOR. i3Projektory nabízejí vícedotykové řešení projekce pro interaktivní vzdělávací aplikace. i3PROJECTOR promění libovolný povrch na interaktivní výukové prostředí!
Optimalizujte interakci ve třídě a vliv svých lekcí s i3PROJECTOR, které jsou ideální pro studijní a prezentační prostředí, ve kterém je požadována interaktivní forma spolupráce.

Modely

i3PROJECTOR W

Ultra short-throw projektor
Cenově dostupná lampa
Vynikající životnost lampy (5.000 hodin v režimu eco)
Poměr stran 16:10
Jas 2800 ANSI
Reproduktor 10W
DLP technologie

I3PROJECTOR W je velmi výkonný projektor, který nabízí celou řadu funkcí a současně má velmi krátkou projekční vzdálenost pro aplikace v oblasti vzdělávání a v podnikatelském sektoru. Projektor lze instalovat přímo nad projekční plochu, čímž jsou minimalizovány stíny a odlesky. I3PROJECTOR disponuje 10W reproduktory a nabídkou propojení VGA (2x) a HDMI. Kromě toho, je možné připojit mikrofon a zesílit hlas moderátora

i3PROJECTOR Wi

Ultra short-throw projektor
Cenově dostupná lampa
Vynikající životnost lampy (5.000 hodin režimu eco)
Jas 2800 ANSI
Interaktivní technologie: IR digitální pero
Multi-pen: jedna nebo dvě pera
(v závislosti na OS
Interaktivní plocha: 75 "až 115"
Poměr stran 16:10
Reproduktor 10W
DLP technologie

i3PROJECTOR Wi - výkonný interaktivní projektor kombinuje funkce projektoru s ultra krátkou projekcí a interaktivní tabule v jednom univerzálním, integrovaném systému. Svým jednoduchým a nekomplikovaným ovládáním je i3PROJECTOR Wi obzvlášť uživatelsky přívětivý a má unikátní vlastnosti, které vytvoří prezentace dynamičtější a flexibilnější. Když je i3PROJECTOR Wi připojen k počítači, mohou uživatelé ovládat počítačový software dvěma interaktivními pery jako použitím myši. Kromě toho mohou projekce sami opatřovat digitálními poznámkami, aniž by bylo zapotřebí další interaktivní tabule.

i3PROJECTOR W Plus

Ultra short-throw projektor
Cenově dostupná lampa
Vynikající životnost lampy (5.000 hodin režim eco)
Jas 3100 ANSI
Interaktivní technologie: rozšířená optická
Multi-touch: až 10 současných doteků
(v závislosti na OS)
Automatická kalibrace
Interaktivní plocha: 75 "až 115"
Poměr stran 16:10
Reproduktor 10W
DLP technologie

i3PROJECTOR W Plus je postaven na stejném základě jako předcházející modely, poskytuje vyšší úroveň jasu a disponuje rozpoznáním 10 bodů dotyku. Jakmile je i3PROJECTOR Wi Plus připojen k počítači, může uživatel snadno ovládat software pomocí prstů stejně jako u interaktivní tabule. Pokud si přejete vícedotykové rozhraní moderních interaktivních tabulí i flexibilitu interaktivního projektoru a přitom nebýt vázán na použití přídavného pera, je projektor i3PROJECTOR Wi Plus tím All-in-One systémem, který hledáte.

Duální pero nebo 10-dotykové operace

Možnost pracovat současně se dvěma pery nebo 10-dotykovým ovládáním, podporuje spolupráci a kreativitu. Vzhledem k tomu, že i3PROJECTOR je namontován přímo na stěnu nad projekční plochu, nevznikají stíny. Studenti mohou současně spolupracovat, sdílet a upravovat obsah - jednoduše, prsty nebo interaktivním perem. i3PROJECTOR je ideální pro výukové prostředí a pracovní prostory v nichž má být kooperace více interaktivní.

Interaktivita kdekoli

Přeměňte díky interaktivním i3Projektorům téměř jakýkoliv povrch v interaktivním výukové prostředí. Vezměte jednoduchou za sucha stíratelnou bílou tabuli, nainstalujte nahoru i3PROJECTOR a můžete začít. Projektor i3 s ultrakrátkou projekční vzdáleností vám umožní docílit obraz o velikosti až 110" v širokoúhlém nebo normálním formátu. i3PROJECTOR je ideální pro to, aby vaše výukové prostředí a pracovní prostory, byly interaktivnější a přitažlivější.

I3BOOK AUTORSKÝ SOFTWARE

I3BOOK AUTORSKÝ SOFTWARE

I3BOOK byl navržen speciálně pro učitele. Díky svému jednoduchému rozhraní, oproštěnému od všech zbytečných rušivých faktorů, je zaměřen pouze na to podstatné, to opět odráží jednoduchost tradičních učebních materiálů. Software i3BOOK je kompatibilní se všemi PC s Windows a jakýmkoliv typem interaktivní tabule, projektoru, nebo tablet PC. Je k dispozici v mnoha jazykových verzích a pro všechny typy uživatelů - od začátečníků až po experty.

SOUVISEJÍCÍ PRODUKTY

i3LIGHTHOUSE - Učení hrou

i3LIGHTHOUSE - Učení hrou

Kombinace předávání informací a aktivní účasti, vytváří i3LIGHTHHOUSE solidní základy pro přístup žáků již v mladém věku přístup k technice, která zvýší jejich schopnost vyrovnat se s technologiemi budoucnosti.

i3SWEEZZ - Flexibilní držák na zeď

i3SWEEZZ - Flexibilní držák na zeď

i3SWEEZZ umožňuje digitální tabuli, nebo dotykový displej, otáčet pro cílené vysvětlování malé skupině žáků a nerušit a nerozptylovat zbytek třídy. Kromě toho je i3SWEEZZ ideální pro použití v kombinované třídě.

i3HAWM - Výškově nastavitelný držák na zeď

i3HAWM - Výškově nastavitelný držák na zeď

Přesuňte interaktivní tabulový systém až o 50 cm nahoru nebo dolů pomocí nástěnného držáku i3HAWM. Je to hračka, funguje s jakýmkoliv interaktivním tabulovým systémem - nastavení výšky je tak jednoduché, že je zvládnete stiskem jedné ruky.

UNIKÁTNÍ INSTALACE PROJEKTORU I3PROJECTOR WI - i3LIGHTHOUSE

INTERAKTIVNÍ PODLOŽKA
Přeměňte svůj koberec na interaktivní hrací koutek

Nová, inovativní digitální učební pomůcka pro výukové prostředí, kde je v popředí praktické a aktivní učení, a do kterého jsou žáci zapojeni jako nikdy předtím.

INTERAKTIVNÍ PODLOŽKA

Interaktivní podložka í3LIGHTHOUSE pomáhá žákům pochopit okolní svět, ve kterém jsou teoretické pojmy propojeny s praktickými, zajímavými a vzrušujícími aktivitami. Interaktivní nástroje zajistí že žáci získají obě - kognitivní i sociálních dovednost, zatímco se baví !

INTERAKTIVNÍ PODLOŽKA

Projekční tabule

Projekční tabule

i3WHITEBOARD Wi Plus/Wi Plus DUO

Tabule i3Whiteboard Wi Plus je speciálně navržena tak, aby perfektně odpovídala projektorům i3Projector Wi Plus. Antireflexní smaltovaný ocelový povrch se skvělým designem a parametry. Odolný, k životnímu prostředí šetrný, magnetický, emailovaný ocelový povrch (e3 ceramicsteel ™), je ideálním řešením pro psaní, mazání, zobrazení poznámek a jako projekční plocha.
Více informací najdete zde.

teaching at the board

I3WHITEBOARD Wi PLUS/Wi Plus DUO
87 palcová projekční plocha
Antireflexní povrch
Kompatibilní se za sucha stíratelnými fixy
Odpovídá technologii Wi Plus i3 projektorů
Snadná instalace a konfigurace projektoru
Hezký design s ultra tenkým rámem
Standardní stěnový držák
Stránky pro podporu interaktivní výuky