Software pro podporu 10 dotykového ovládání
i3LEARNHUB

i3LearnHub

Při vývoji SW i3LEARNHUB hráli rozhodující úlohu potřeby učitelů a žáků. Díky svému jednoduchému rozhraní, zbaveného rušivých faktorů, koncentrovaný na podstatné, odráží jednoduchost tradičních učebních pomůcek.

HLAVNÍ PŘEDNOSTI:

  • Spolupráce „BYOD“
  • Snadné použití (tvorba, prezentace, ukládání, sdílení)
  • Nezávislý na místě použití (CLOUD aplikace)
  • Osobní licence (přizpůsobitelné panely nástrojů)
  • Digitální odesílání sdílené tabulena více osobních zařízení (lokální, vzdálené)
  • I3learnhub komunita pro snadné sdílení obsahů
  • Import Adobe Flash, HTML5 animace, obrázků, audia, videa

KDYKOLIV, KDEKOLIV, NA KAŽDÉM ZAŘÍZENÍ
i3LEARNHUB je další generací software pro společnou práci na interaktivních tabulích, který je kompatibilní s různými interaktivními produkty a funguje na mobilních zařízeních. On-line platforma je k dispozici kdykoliv a kdekoliv a umožňuje práci celé řady místních nebo vzdálených zařízení s jednou sdílenou tabuli. Stand-alone verze je k dispozici pro offline použití a editaci.

SNADNÉ POUŽITÍ
I3Learnhub software umožní vytvářet, prezentovat, ukládat a sdílet vzdělávací obsah a ručně psané poznámky se svými studenty a kolegy. Jeho součástí je velká knihovna lokalizovaných interaktivních nástrojů s bezplatným přístupem k mezinárodní komunitě uživatelů.
Intuitivní pracovní plocha napodobuje volné rozhraní tradiční černé a bílé tabule, má přehledné ikony a jednoduchou strukturu menu pro snadné použití. Krátký a jednoduchý registrační proces a bezlicenční přístup studentů ke všem učitelem vytvořeným materiálům dává bezproblémovou platformu pro vytváření obsahů, spolupráci a prezentaci.
Minimalizujte čas přípravy importem ze stávajících zdrojů v nejčastěji používaných formátech souborů ve vzdělávání, a podělte se o svou lepší práci přes i3LEARNHUB ve společenství – komunitách uživatelů, nebo jejich publikováním v PDF nebo jiných formátech.

touch

SPOLUPRÁCE
Odesílání a příjem – umožňuje poslat obsah obrazovky na studentská zařízení a anotované získat zpět, spolupracovat s nimi přímo v učebně nebo přijímat příspěvky z domova.
I3Learnhub je navržen pro práci na nejmodernějších vícedotykových zařízeních na bázi gest. Na vícedotykových tabulích a panel vybavených V-Sense technologií může snadno spolupracovat několik lidí. Světovou novinkou je pak použití hardware s detekcí pro dotykové matematické nástroje (kružítko, úhloměr, pravítko (vhodné pouze pro některé interaktivní displeje).

Stránky pro podporu interaktivní výuky